Stomatologia estetyczna łódź

Piękny uśmiech poza tym, że dodaje nam wdzięku oraz pewności siebie, jest dzisiaj wymogiem czasu i świadczy o dbałości o nas samych. jest też miarą sukcesu do którego wszyscy dążymy…

Dla naszych pacjentów przygotowujemy indywidualny plan leczenia w oparciu o pełną diagnostykę i symulację końcowego efektu terapeutycznego. W klinice wykonujemy odbudowy estetyczne zębów za pomocą materiałów kompozytowych i pełnoceramicznych z wykorzystaniem licówek, nakładów (inlay, onlay) czy koron.

Śnieżnobiały uśmiech jest marzeniem każdego z nas. pomożemy Ci je spełnić. Wykonujemy profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie, jak i metodą nakładową, przeprowadzaną przez pacjenta w domu. Wybielanie to zabieg bezpieczny, więc jeśli chcesz poprawić estetykę swoich zębów, skontaktuj się z nami.

Skutecznie wybielamy również zęby martwe, które często po leczeniu kanałowym przebarwiają się. Jest to istotny problem, zwłaszcza w odcinku przednim. W klinice QualiMed dobierzemy i zaproponujemy Ci najbardziej optymalną metodę postępowania.